Teknoloji

EA Sports FC 24. Maç Günü Videosu Yayınlandı

Electronic Arts ve EA Sports, yeni futbol oyunu için promosyonlara devam ediyor. Oynanışa ve meslek moduna derinlemesine baktıktan sonra sıra sizde. EA Sports FC 24. Maç günü videosuFIFA 23 oyunundan bu yana deneyimin ne kadar geliştiğini gösteriyorlar.


İlginizi çekebilir:  EA Sports FC 24 Job Mode Görüntüsü Yayınlandı


Yeni oyunda tüm oyuncular için yeni ve daha detaylı modellerin yanı sıra revize edilen kıyafet mekanikleri de yer alacak ve futbolcuların formalarının kumaşları hareket formlarıyla daha gerçekçi bir şekilde etkileşime girecek.

Bildiğiniz üzere EA Sports FC 24, Frostbite motorunu kullanan bir diğer oyun olacak. Bu sayede aydınlatma sistemi güzelleşecektir. Gerçek maç yayınlarında olduğu gibi, artırılmış gerçekçilik teknolojisi de daha fazla dahil olacak, böylece takımımızın dayanıklılığı, topa sahip olma oranları, başarılı paslar ve vuruşlar ve çok daha fazlası dahil olmak üzere farklı temel istatistikler maç sırasında vurgulanmaya devam edecek.

EA Sports FC 24. Hafta Videosu

Videoda bahsi geçen bir diğer bahis de maç promosyonlarının yenileneceği. Yenilenen menüler ile maç öncesi birçok sinematik sahne bizleri bekliyor olacak. Bu sinematikler ile soyunma odaları, röportajlar, çıkış tünelleri ve çok daha fazlası ekranımıza gelecek.

Oynanışa yeni bir kamera açısı eklenecek ve maçın ortasındayken makul anları hakemin bakış açısından görmemizi sağlayacak. Örneğin, bir oyuncu bir kart gördüğünde, oyundan atıldığında veya serbest vuruş için hazırlanırken.

Son olarak, yorumculardan ikisi, Sue Smith ve Guy Mowbray, ortada katılacak ve artık yorumcuları makul sahne ortalarında görebileceğiz. Bu aynı zamanda seri için bir ilk olacak. Yeni gol sevinçlerinin yanı sıra gol pozisyonundaki pürüzler ve kritik kurtarışlar için birbirlerini tebrik ettikleri anları da görebileceğiz.

tuzlukcu-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu