Teknoloji

ING Teknoloji faaliyetlerine başladı

ING Türkiye iştiraki olan ING Teknoloji, 1 Mayıs 2023 tarihi itibarıyla faaliyetlerine başlamıştır. ING Teknoloji ile taşınabilir teknolojiler, bulut teknolojileri, yapay zeka ve veri madenciliği teknolojileri alanlarında ING Türkiye için uygulama, hizmet ve çalışmalar geliştirilecektir. ve ING Küresel.

ING Türkiye iştiraki olan ING Teknoloji, 1 Mayıs 2023 tarihi itibarıyla faaliyetlerine başlamıştır. ING Teknoloji ile taşınabilir teknolojiler, bulut teknolojileri, yapay zeka ve bilgi madenciliği teknolojileri alanlarında ING Türkiye için uygulama, hizmet ve çalışmalar geliştirilecektir. ve ING Küresel. ING Türkiye Teknolojiden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Wouter Meijs, mevcut görevine ek olarak ING Teknoloji İcra Konseyi Lideri görevini üstlenirken, görevine ek olarak ING Türkiye Hukuk İşlerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Günce Çakır, ING Teknoloji Genel Müdürü görevini üstlenecek. Mevcut rol.

“Teknolojiyi yönlendiren şirket olma vizyonumuzu destekleyecek”

ING Türkiye Teknoloji Genel Müdür Yardımcısı ve ING Teknoloji İcra Kurulu Lideri Wouter Meijs, uzun süredir dijitalleşmeyi stratejilerinin merkezine yerleştirdiklerini belirterek, “ING Türkiye olarak şimdiden yatırımlarımızı geleceğin bankacılığına yönelik olarak şekillendiriyoruz. Dijital liderlik amacını sadece teknolojik altyapımıza değil, insan kaynağımıza yaptığımız yatırımlarla da fark yaratmayı hedefliyoruz.Bu doğrultuda kurum kültürümüzü, yetenek gelişimini ön planda tutarak dijital dönüşümde insan faktörünü ön planda tutuyoruz. Bu kapsamda ING Teknoloji şirketimizin teknolojide öncü olma hedefimize bizi bir adım daha yaklaştıracağına ve portakal kültürümüzü daha da zenginleştirerek teknoloji alanında değerli bir yetenek merkezi haline geleceğimize inanıyoruz. • ING Teknoloji, bankacılık lisanslı teknoloji şirketi olma vizyonumuzu güçlendirecek ve sektörde fark yaratan uygulamaları hayata geçirerek ING’nin teknoloji şirketi olma vizyonunu destekleyecektir.” – İSTANBUL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu