Haber

Nazilli’de Süleyman Demirel’in ölüm yıl dönümü dolayısıyla pilav şenliği düzenlendi.

Türkiye Cumhuriyeti’nin 9. Cumhurbaşkanı ve 12. Başbakanı Süleyman Demirel, ölümünün 8. yılında dualarla anıldı.

Nazilli Belediyesi, merhum 9’uncu Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel’in vefatının 8’inci yıl dönümünde 5 bin kişiye pilav yaptı. Belediye Meydanı’nda düzenlenen etkinlikte Kuran-ı Kerim okundu ve dualar edildi.

Nazilli Belediyesi tarafından düzenlenen anma etkinliğine çeşitli siyasi partilerin lider ve yöneticileri ile vatandaşlar katıldı. Belediye Meydanı’nda kurulan stantlarda çeşitli siyasi parti yöneticileriyle birlikte vatandaşlara pilav ve ayran ikramında bulunan Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan; “Türkiye Cumhuriyeti’ne ve milletine her zaman hizmet etmiş her büyüğümüzü saygı, sevgi, rahmet ve bereketle anıyoruz. Nazilli Belediyesi’nin bir klasik haline gelen bu faaliyetlerinden bir tanesini daha gerçekleştirmekten büyük mutluluk duyuyorum. meslektaşlarıma teşekkür ederim.” Nazilli’mize bu şekilde yakışan bir davranıştır. Bugüne kadar bu çalışmaları yürüten belediye başkanlarımıza ve çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Bu faaliyetleri sürdürmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Nazilli halkının nezaketinden de çok memnunuz” dedi.

Mahalle Muhtarları ve yüzlerce vatandaşın katılımıyla düzenlenen pilav hayır işinin ardından Yıldıztepe Mahallesi’nde geçen yıl hizmete giren ve heykelinin bulunduğu Süleyman Demirel parkı gezildi. Ziyarette lider Özcan’a çeşitli partilerin ilçe başkanları eşlik etti. – AYDIN

ferizlihaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu